Merhaba 🙂

2006’dan bu yana Java ile yazılım geliştiriyorum. Profesyonel olarak çalıştığım dönemde yıllarca Takım Liderliği ve Müdür Yardımcılığı da yaptım. 2012’den bu yana da Java eğitimleri veriyorum. Aynı zamanda firmalara Java yazılım ekibi kurmak ve yönetmek konusunda danışmanlık da yapıyorum.

Bu işi severek yapıyorum ve sadece keyifle çalışabileceğim ve bir seviyeye ulaştırabileceğim öğrencilerle çalışıyorum. Her öğrencimle tek tek ilgileniyorum. Çok iyi yorumlar almamın sebebi bu 😀 Fayda üretemeyeceğimi düşündüğüm öğrencilere bunun nedenini detaylı bir şekilde açıklıyorum ve eğitim vermiyorum.

Eğitim verdiğim öğrencilerin gittiği üniversitelerden bazıları:

Yurt dışı:  Technical University of Berlin (TU Berlin), Yale University, University of Pennsylvania, Technical University of Munich (TUM), Vienna University of Technology (TU Wien), KTH Royal Institute of Technology in Stockholm, University of Vienna, The University of Edinburgh, University of Bedfordshire, Malmö Högskolan (Malmö Universitesi İsveç), Delft University of Technology (TU Delft)

Yurt içi: Boğaziçi Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, ODTÜ, Galatasaray Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İTÜ, İzmir Yüksek Teknoloji, Sakarya Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi…

Lise: Robert Koleji, Üsküdar Amerikan Lisesi

Detaylı Bilgi

Başlangıç olarak ücretsiz bir ders yapıyorum. Bu derste öğrencinin yazılım bilgisine, hangi seviyede Java öğrenmesi gerektiğine ve nasıl bir yol izleyeceğimize birlikte karar veriyoruz. Ayrıca yazılım ve Java ile ilgili kavramları da detaylı bir şekilde açıklıyorum. Öğrenci bu ders sonucunda derslere devam etmek ve herhangi bir ücret ödemek zorunda değil.

Bütün özel dersleri ve eğitimleri internet üzerinden veriyorum. Skype, Team Viewer ve GoToMeeting kullanıyorum. Bu şekilde hangi şehirde ve ülkede olursanız olun, kendi evinizden bütün derslere ve eğitimlere katılabiliyorsunuz, trafikte zaman kaybetmiyoruz. Ayrıca dersleri kayıt edip tekrar izleme imkanınız oluyor.

Özel ders saat ücreti 120 TL dir. Dersler genelde haftada 2 saat şeklinde işlenmektedir.

Ayrıca hafta içi akşam eğitimler olduğundan, hafta sonları ise çalışmak istemediğimden, lise öğrencilerine ve mesaili çalışanlara özel ders veremiyorum. İsterseniz eğitimlere katılabilirsiniz. Yan taraftaki “BİZDEN HABER ALMAK İÇİN” kısmına mail adresinizi girerseniz, eğitim açılmadan önce haber vermek için mail gönderirim 🙂 Mobilden geldiyseniz bu bölüm aşağıda yer alıyor.

Anlatmayı sevdiğim konular:

  • Piyasaya Java programcısı yetiştirmek. Java EE teknolojileriyle Servlet, JSP, JSF, Primefaces, JDBC, JPA, JAX-WS, JAX-RS, EJB, Maven, SVN, GIT gibi teknolojileri anlatmak,
  • Baştan sona Java programlama dilini anlatmak,
  • Temel Java ileri konuları anlatmak (Anotation, Reflection, Thread programing, Generics)
  • Belirli düzeyde programlama bilen öğrencilere veri yapıları ve algoritmalar anlatmak,
  • Belirli düzeyde programlama bilen öğrencilerle keyifli gözüken bitirme tezi, yüksek lisan tezi ya da doktora tezlerinde birlikte çalışmak.

Sevmediğim ve yapmadığım işler:

  • Ücret karşılığı ödev ve tez yazmak,
  • Javayı / programlamayı sevmeyen, sınava bir kaç hafta kala ders almak isteyen öğrencilerle çalışmak.

Hakkımda detaylı bilgiyi hakkımda bölümünden bulabilirsiniz.

Ozelders.com da öğrencilerimin verdikleri yorumlara buradan ulaşabilirsiniz:
ozelders.com