Yorumlar ozelders.com sitesinden alınmıştır

Ege D., 01 Şubat 2017
Ders Konusu: Üniversite Takviye – Bilgisayar Müh.

5yildiz

Merhaba, Yurtdışında bir üniversitede bilgisayar mühendisliği eğitimi almaya başladım. Her üniversitede olduğu gibi programlama yüzeysel anlatılıyordu ve hiçbir şey anlamıyordum. Volkan Hoca’yla Java özel ders almaya başladım ve bana çok yardımcı oldu. Aynı zamanda grup derslerine de katılmaya çalıştım. Şu an Java hakkında bigilerimin %90nı bu kurslarda edindiğim bilgilerden oluşuyor. Volkan Hocamın verdiği eğitim gerçekten öğretici ve zevklidir, ezbere dayalı değildir. Volkan hoca her hafta sizden feedback alır ve size en iyi şekilde öğretmeyi hedefler. Benim için harcadığım her saate değdi, herkese tavsiye ederim.


 

Sinem G., 21 Ocak 2017
Ders Konusu: Üniversite Takviye – Bilgisayar Müh.

5yildiz

Kod yazmayi beceremeyen ve yazabilecegimi dusunmeyen birisiydim 5 ay oncesine kadar. Okulumdan nasil mezun olacagimi bilmiyordum ve mezun olabilmek icin iyi seviyede kod yazabiliyor olmam gerekliydi. Volkan hocam sayesinde javayi anlayabilen ve yazabilen iyi bir seviyeye geldim. Algoritma calismasinda bircok cozum cikarabilen, bana destek ve yardimci olan mukemmel bir insan. Internet uzerinden ders veriyor olmasida buyuk bir arti bence. Hicbir sekilde zaman kaybi yasamadan trafik derdi yorgunluk cekmeden verimli dersler yapilabiliyor.


 

Mert Ç., 20 Ocak 2017
Ders Konusu: Üniversite Takviye – Bilgisayar Müh.

5yildiz

Volkan Hoca ile üst üste 2. dönem boyunca çalıştım. Daha önce bir dönem boyunca java ve java ile nesneye yönelik programlama üzerine okuluma yardımcı olacak şekilde kendisinden destek almıştım. O dersler boyunca hoca ile çalışmaktan çok memnun kalmamın bir getirisi olarak bu kez de c programlama dilinde veri yapısı ve algoritmalar dersi üzerine kendisinden destek aldım. Tıpkı bir önceki dönemde olduğu gibi kendisiyle çalışmaktan yine çok memnun kaldığımı belirtmem gerekir. Volkan Hoca bu dersler boyunca bana hem algoritmaların mantığını pratik, yalın ve anlaşılır bir şekilde anlattı hem de okulda ders notu olarak yani sonuca yönelik olarak güzel sonuçlar elde etmeme katkıda bulundu. Bu çalışmalar sayesinde özellikle bana verilmiş ödevleri hem kısa sürede hem anlayarak hem de düzgün bir şekilde yapabildim. Volkan Hocanın oldukça öğrenci dostu, yardımsever ve anlayışlı olduğunu belirtmem gerekir. Yaptığımız çalışmalar sonucunda birinci çalışma dönemimizde olduğu gibi ikinci çalışma dönemimizde de dersimden iyi bir notla geçmeyi başardım. Hoca ile bundan sonra da iletişimde kalıp çalışmaya devam edeceğim.


 

Burak B., 14 Aralık 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan Hocamla bir çok ders yaptık. Yorumlamadan önce şunu söylemeliyim ki, yazılım dünyasına yeni yeni adım atan, öğrenmeye açık ve istekli olan bizler için Volkan Hoca’nın kendisi ve misyonu çok büyük bir şans. Ozel ders vermekten çok yazılım alanında uzmanlaşmak isteyen ve istekli herkese tecrübelerini aktarmaktan, deneyimlerini anlatmaktan, vizyonlarını açmaktan keyif alıyor ve istekli bir öğrenci ile birleşen bu sinerji öğrenmek için üst düzey bir ortam yaratıyor. Onun sayesinde hiçbir şey anlamadığım Java dersleri benim için bir kabusken, yazarken eğlendiğim bir oyuna dönüştü. Dersi anlatımı, hakimiyeti, anlaşılırlığı ve ilgisi inanılmaz! Şahsen yazılım mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi olarak ilk sene sonunda bölümü bırakmayı düşünen ben, Volkan Hocayı bulduktan sonra 3 ay içerisinde hem derslere, hemde sektöre ayak uydurmaya başladım. Java dersi almakla beraber aynı zamanda yazdığım kodun geçtiği her sürece çok hakim olduğumu gördüm Volkan Hoca sayesinde. Hem Java’ya, hem bilgisayarlara, hem de sektöre olan bilgim ve hakimiyetim arttı. Samimiyeti, neşesi ve eğlenceli anlatımı da bir o kadar ilgimi arttırdı bu işe. İleride başarılı olacağımı umuyorum ve Volkan Hoca’nın bana kattıklarının yanı sıra başarılı ve kaliteli bir yazılımcı olma isteğini uyandırdığı için bende olan önemini asla unutmayacağım! Volkan Hoca benim için Java dersi veren bir özel hocadan çok daha fazlası. ! 🙂


 

Eren G., 14 Kasım 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan Hoca kendisinden ders almak isteyenin ihtiyaclarini cok iyi analiz ederek ona gore bir program cikartiyor, kendisi ile ders islemek cok keyifli, uzun yillar bu isi yapmis olmanin verdigi deneyim neticesinde ders islediginiz sirada o konuda ki uzmanligini rahatlikla anlayabiliyorsunuz, ders sirasinda anlamadiginiz kisimlari fark edip o noktanin uzerine gidip sorunu cok iyi bir sekilde cozuyor. Kendisi ile yapmis oldugumuz bilisim sohbetlerinden ogrendiklerim ise hic bir egitimden alamayacaginiz para ile kiyaslanamayacak kadar degerli bilgiler oldu.


 

İlayda Y., 24 Ekim 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

4-5yildiz

Okuldakinin aksine aslında korkulacak zorlukta bir şey olmadığını anlamamı ve Java konusunda kendime daha çok güvenmemi sağladı aldığım dersler.Aynı zamanda herhangi bir ödev veya dönem projesinde zorlandığım kısımlarda çekinmeden danışabileceğim biri oldu Volkan Hoca ve bu konularda her zaman öğretici davrandı.Kendisini özellikle Java konusunda geliştirmek isteyen herkese tavsiye ederim.


 

Bariscan A., 29 Eylül 2016
Ders Konusu: Üniversite Takviye – Bilgisayar Müh.

5yildiz

Volkan Hocayla , ilk dersimiz de kendi eksiklerimi tespit edip, bunun üzerine yogunlasmıştık. Benim yoğun takvimime ragmen sagduyulu bişekilde bana yardımcı olmakla beraber destek oluyor. Kendisi ile çalışmaya başladığımda , javanın hem eglenceli hemde egitici sekilde ögrenme methodlarını keşfettim. Volkan hoca dan once javayı sevmezken, şimdi nasıl geliştirebilirim I düşünmeye başladım. Sadece kodlama bilgisi değil, dünyayı gezip gördüğü için geniş bir vizyona sahip ,kendisiyle ders dışında sohbet edip, bazı konularda çok fikir sahibi olmuşluğum oldu. Volkan hocayla, tanışmış olmaktan cok mutluyum. 7 /24 her konuda yardımcı olur.


 

Emre A., 04 Eylül 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Android, Bilgisayar – J2EE

5yildiz

Okulumun verdiği core Java ile iş aramam çok zordu. Kendisini özelders.com’da keşfettim. Asıl önemli olan kendisini aramamda olan sebep yorumlardır. Yorumları okuduktan sonra kendisini aradım ve derslerimiz başladı. Kendisinin 15 yıllık deneyimini gerçekten ilk dersden anladım. Ders’de takıldığım her sorunun cevabını fazla ek bilgi ile veriyor. Kendisi ile J2EE dersleri ve android dersleri yapıyoruz. J2EE bilgisi inanılmaz iyi. Eğer yeni mezun veya yeni işe giren biriiseniz ve java bilginisizi enterpise seviyeye ulaştırmak istiyorsanız kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Volkan Hoca ile başarıya ulaşacaksınız.


 

Ayşe ., 15 Ağustos 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Okul projemi yaptırtmak değil anlayıp birlikte yapacağım hocayı bulmak için yaptığım araştırmalar sonucunda Volkan hocayı buldum. Ezberciliği istemeyen, aksine projeyi baştan sona birlikte oturup yazdığınız, bende kod yazabiliyormuşum dedirten bir hoca. Okul projemde aldığım yüksek nottan sonra iş hayatı için java öğrenmeye karar verdim ve Aralık ayından itibaren J2EE üzerine çalışmalar yapıyoruz. Kod yazamam demeyin, emin olun herkes yazabiliyormus. Sadece doğru hocayı bulmak önemli.


 

Serkan U., 29 Haziran 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan Hoca ile yüksek lisans yaparken Java konusunda çok sıkıntılı olduğum bir zamanda tanıştım.Kendisi Java konusunda çok tecrübeli bilgili alanında uzman, birlikte yaptığımız 13 saat ders boyunca bana çok şey kattı.Dersleri anlatımı tane tane anlayabileceğiniz örneklerle çok iyi anlatıyor. Çok ilgili, öğretmeye istekli siz öğrendiğinizde mutlu olan sizi motive eden yapıya sahip çok iyi bir Hocadır. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


 

Mert Ç., 10 Haziran 2016
Ders Konusu: Üniversite Takviye – Bilgisayar Müh.

5yildiz

Volkan Hoca ile yaptığımız dersler sayesinde dönem başında fazlasıyla çekindiğim ve başarısız olacağımı düşündüğüm Java dersinden iyi bir notla geçtim. Okuldaki Hocanın dönem içerisinde yapmamızı istediği uygulamalarda da Volkan Hoca bana çok yardımcı oldu ve bu uygulamaları hızlı bir şekilde yapmama katkı sağladı. Hoca ile yaptığımız dersler algoritma zekam ve teknik bilgimin artması açısından da fazlasıyla etkili oldu. Volkan Hocadan dönem içerisinde gerek dersler sırasında gerek dersler haricinde sorduğum sorulara detaylı ve anlaşılır şekilde cevaplar aldım. Algoritmik uygulamalara ek olarak nesneye yönelik programlamayı öğrenmem konusunda da hoca bana fazlasıyla yardımcı oldu. Özellikle java konusunda ilerlemek isteyen herkese kendisi ile çalışmayı tavsiye ediyorum.


 

İpek Ç., 02 Haziran 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Biz bu dönem Volkan hocamla birlikte bir proje ödevim üzerinde çalıştık. Kendisi, java alanında kesinlikle çok bilgili ve tecrübeli bir eğitmen. Aynı zamanda sabrını da takdir edemeden geçemeyeceğim ki benim gibi zor ve oldukça tecrübesiz bir öğrenciye oldukça başarılı aşamalar kat ettirtti. Yaptığımız hiçbir şey ile ilgili aklımda soru işareti kalmadı çünkü her şeyin mantığını çok güzel bir şekilde kavradığımı gördüm. Ben aslında zaman içinde fark etmeden geliştim ve bir süre sonra hakimiyetim arttı ama bu süreç içinde benim için en önemli nokta ise öğrenmek oldu o yüzden gerçekten bir şeyler öğrenmek, gelişmek, başarmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.


 

Murat A., 26 Mayıs 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Daha önce bir çok eğitim kurumundan yazılım dilleri üzerine eğitim almış ve sonucunda büyük hüsrana uğrayarak yazılım sektöründen soğumuş birisini “Vaay be sektörde böyle insanlar kaldımı ya! ” dedirtecek kadar şaşırtabilen birisidir Volkan abi. Daha önceki tecrübelerime dayanarak yazıyorum sorduğunuz sorunun karşılığında sorduğunuzdan kat kat fazla bilgi verebilen ve bu bilgiyi sizin hazmettiğinizi gördüğünde keyiflenen ve mutlu olabilen bir eğitmenden eğitim aldiğinizi göreceksiniz. Yaklaşık 3 yıllık bir aradan sonra yazılım dünyasına tekrar kolay bir şekilde geri dönüş yapmamı sağlamıştır kendisi . Gerçektende bilgisini karşı tarafa keyif alarak aktarabilen bir eğitmen. Bu durum sizin olaya daha fazla konsantre olup öğrenmeniz gereken noktaları daha sağlam anlamanızı sağlıyor.


 

Arda D., 05 Mart 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan abi’nin yardımı ile, bir ödevim olan Risk kutu oyununu java ortamında yazdık. Kendisi, bu alanda çok bilgili, bilgiliden de çok tecrübeli bir öğretmen. Derslerimiz çok eğlenceliydi ve dikkatimi sürekli yaptığımız ödeve verebildim. Anlamadığınız bir şey olursa ders sırasında, mantığını çok güzel anlatıyor. Java dilini öğrenmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 


 

Aykut S., 23 Şubat 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – Java, Bilgisayar – Programlama, Bilgisayar – Python, Bilgisayar – Yapay Zeka

5yildiz

Ben İngiltere’de ‘Yapay Zeka ve Robotics’ okumakta olan birinci sınıf öğrencisiyim. Volkan Hocamız ile internet üzerinden telefon aracılığı ile tanıştım. Daha ilk günkü dersten üzerimde çok iyi bir etki bıraktı, gerek konuya hakim ve bilgili olması yanında gerek iyi bir anlatım ve açıklama kabiliyetine sahip öğrencileri ile yakından ilgilenen ve öğrenmeleri için elinden geleni yapan motive edici (yardımcı, ilgili ve her konuda destek olan), java nın kitabının yazmış, çok deneyimli (organizeli ve disiplinli ve öğrencilerini yakından takip eden) bir hocamız. Dersler çok zevkli, eğlenceli geçiyor ve bir şeyler öğrendiğinizi hissediyorsunuz. Volkan Hocamızı herkese tavsiye ederim. Volkan Hocamızla tanıştığıma çok memnunum. Benim kişisel görüşüm kısca şudur ki : ” Java ve programlama öğrenmek istiyorsanız Volkan Hocamız bir tanedir. ” benden söylemesi.

 


 

Erkan Ö., 18 Ocak 2016
Ders Konusu: Bilgisayar – JSP, Bilgisayar – J2EE, Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan Hoca alanında uzman bir yazılımcı olup, bilgisini güzel bir şekilde aktarabilmektedir. Ders çalışırken hiçbir şekilde sıkılmazsınız ve zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

 


 

Mustafa K., 28 Aralık 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Javascript

5yildiz

Öncelikle belirtmek isterim ki Volkan Hoca inanılmaz sıcak kanlı ve cana yakın bir insan. İnternetten bu kalitede bir hocaya denk düşeceğim hiç aklıma gelmezdi. Özellikle ders konusunda motive edici ve konuya hakim olmaktan çok konuyu öğretmeyi başarabilen bir hoca. Zaten bir öğrencinin de bir öğretmenden beklediği başka ne olabilir ki ? Yani özetle Volkan hoca , hocalıktan çok size ilgili dersleri öğrenmeniz için yardım eden bir arkadaş 🙂 teşekkürler hocam!!

 


 

Mert A., 14 Kasım 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan abi den ders almadan önce java bilgim çok düşüktü fakat yaklaşık 4 ay boyunca yaptığımız dersler java bilgimi üst seviyelere taşıdı ve bu alana olan ilgimi arttırdı, bu nedenle herkese tavsiye ederim.

 


 

Deniz O., 12 Kasım 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan abi süperdir. Konuları açık ve ilgi çekici hale getirerek anlatmayı çok iyi başarır. Java’yı sıfırdan öğrenmemi sağladı. Ayrıca ders dışında konuşması da çok iyidir. Programcılıkla ilgili çok deneyimli ve deneyimi paylaşmak da hoşuna gidiyor. Kesinlikle derse gitmeye değer bir hoca. Onun kadar bilgili ve heveslisi zor bulunur.

 


 

Ali Rıza Y., 12 Kasım 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan hoca sektörde çalışan birisi olduğu için her konuyu püf notasına kadar bilen biri. Sana zor gelen konuyu, o kadar mantıklı anlatıyor ki mantığını öğreniyorsun ve artık sana kolay gelmeye başlıyor. Volkan hoca sayesinde korkulu rüyam olan Java’yı hallettim, hatta sevmeye bile başladım. Bu şekilde düşünmemin en büyük sebebi Volkan hocanın güler yüzlü olması ve sadece ders değil her anlamda yardımcı olmak istemesi ve bana arkadaş gibi davranmasıydı. Volkan hocayı herşeyi en ince detayına öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 


 

Levent İ., 12 Kasım 2015
Ders Konusu: Üniversite Takviye – Bilgisayar Müh.

4-5yildiz

Volkan hocayla ders çalışmak ciddi anlamda hobiye dönüşüyor. Hiç bilmeyen ve bu anlamda kendini geliştirmek isteyenler için en temel seviyeden başlayarak anlaşılır bir dille interaktif şekilde ders işleniyor. Hocanın benim fikrime göre diğer basma kalıp hocalardansa iş tecrübelerini ve bilgi birikimini harmanlayıp işlenilen dersi sadece teoride bırakmıyor. Zorluk seviyesi artan örneklerle pekiştiriyor yazılım konusunda öğrencinin yeteneğini. Analiz edip öğrenciye uygun programla derslerde maksimum verim sağlıyor.

 


 

Fatih K., 15 Ekim 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – J2EE

5yildiz

Volkan uzun yıllar piyasada profesyonel olarak çalışmış ve program geliştirmiş, yöneticilik yapmış bu yüzden Java konusunda uzmanlaşmış durumda. Derin teknik bilgisinin yanında aynı zamanda mükemmel bir eğitmen, en basit konulardan en zor konulara kadar öğrencisinin seviyesini çok iyi anlıyor, konuyu öğrencisinin seviyesine en uygun şekilde, öğrenci konuyu anlayıncaya kadar açıklayarak anlatma yeteneğine sahip. Öğrencisini rahat hissettiriyor tüm sorularını fazlası ile açıklıyor. Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden birinde bilgisayar eğitimi aldım ancak püf noktaları, hızlı bir şekilde geçiştirilen detayların hepsini Volkan sayesinde kazanmış durumdayım ve üniversite programım bitmesine rağmen kendisi ile çalışmaya devam ediyorum. Bu seviyede uzmanlığa sahip ve eğitici olarak bu kadar yetkin ve yetenekli birisini ders vermesi için bulabileceğimi düşünmüyorum bu yüzden kendisini gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.

 


 

Roy M., 30 Eylül 2015
Ders Konusu: Üniversite Takviye – Yazılım Müh.

5yildiz

Volkan hocanın en büyük artısı başkalarına bir şey katarken kendinin de keyif alması. Eğer sizi geliştirdiğini görüyorsa, en az sizin kadar mutlu oluyor. Ve bunu kesinlikle başarıyor. Hem bir eğitmen, hem eğlenceli, hem de sizi ileri götürürken size aynı zamanda bir arkadaşmış gibi bakabiliyor. Çok kaliteli bir hoca, çok da kaliteli bir insan. Bende emeği büyük. Beni çok geliştirdi.

 


 

Mehmet N., 28 Temmuz 2015
Ders Konusu: Üniversite Takviye – Bilgisayar Müh.

4-5yildiz

Volkan hocam alanında oldukça deneyimli. Ve bu deneyimi öğrencilerine aktarmaktada gayet başarılı. Java konusunda kendini geliştirmek isteyenler gönül rahatlığı ile hocamdan ders alabilirler.

 


 

Kemal A., 09 Temmuz 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan hoca, işini severek yapan ve core java & j2ee konusunda yetkin bilgileri olan birisidir. Kendisiyle bitirme projem kapsamında 10’dan fazla ders yaptık. Kendisi asosyal bilgisayarcılardan kesin çizgide ayrılıyor. Her türlü konuyu konuşabilirsiniz, gayet sosyal bir insan. Boşa zaman geçirmeyi sevmez, eğer geç kaldığını düşünüyorsa konularda ücret almadan ders yapar. Kendisinden halen ders alıyorum. Java konusunda kendimi geliştirmeme yardım ettiği için burdan tekrar teşekkür ediyorum. Tüm üyelere Volkan hocayı öneririm.

 


 

Metincan G., 01 Temmuz 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Java, Bilgisayar – Android

5yildiz

İyi bir eğitimci, öğrenciyi sıkmayan eğlenceli bir şekilde öğretebilen ve en önemlisi işini ciddiye alan bir insan. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 


 

Mehmet E., 13 Haziran 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

4-5yildiz

Volkan abi candır. Kendisinden ara tatilde üniversite derslerim için java dersleri aldım. Agırlıkla veri yapıları ve algoritmalara odaklandık ve gercekten cok yardımcı oldu. Temelde oturmayan eksiklerimin giderilmesinden yazılım mühendisliginin tabanlarına varan agır ama eglenceli dersler yaptık. Kendisi müzik anlayışı olsun tiyatro resim sanat olsun hepsinden anlayan, herşeyden konuşabileceginiz bir dost.

 


 

Berke K., 03 Haziran 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Üniversitede gördüğüm java dersine yardımcı olması amacı ile Volkan Hocama başvurdum. Derse başladığımda java hakkında pek bilgi sahibi değildim. İlk dersimizde 1 saat(herhangi bir ücret almadan) boyunca neyi ne kadar çalışmalıyız, nasıl ilerlemeliyiz, nasıl bir program yapmalıyız, yaptıklarımızın sonucunda neye ulaşacağımızı planladık. Süreci uzatıp sıkıcı hale getirmek yerine verimli çalışmayı seven biridir. Sistematik bir şekilde ilerleyip güzel sonuçlar aldık. Ayrıca oldukça sevecen ve dersi zevkli hale getirmeye çalışan biridir. Ders süresi içerisinde Java hariç, günümüz teknolojisi ile ilgili sorduğum her soru içinde bana her zaman vakit ayırmıştır. Java haricinde, uzmanlık alanı olmadığı halde benim ricamı kırmayıp HTLM5 dersi de aldım. Java ile ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 


 

Banu B., 26 Mayıs 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Derse başladığımda java hakkında bir bilgim yoktu. Derslere core java yı ögrenerek başladık. Daha sonrasında java web teknolojilerini ögrenerek derslere devam ettik. Konuları ögrenirken aynı zamanda bir proje yaptık. Çok hızlı ve verimli bir şekilde ilerledik. Javayı ögrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum ve de hocama teşekkür ediyorum.

 


 

Mahmutk K., 20 Mayıs 2015

Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Öğrencisine kendini tamen adayan, zamanı en etkili kullanmaya çalışan, bir dost yol gösterici.

 


 

Işıltı B., 20 Mayıs 2015
Ders Konusu: Üniversite Takviye – Bilgisayar Müh., Bilgisayar – Java

5yildiz

Bilgisayar mühendisliği 2. sınıfta okuyorum. 2 yıldır Volkan hocadan java dersi alıyorum, onun sayesinde notlarım çok yükseldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

 


 

Mehmet Emin A., 19 Mayıs 2015
Ders Konusu: Bilgisayar – Java

5yildiz

Volkan hoca alanında gayet yetenekli ve yeteneğini öğrencilerine aktarma konusunda son derece istekli.