Java ile Programlamaya Giriş

Eğitmen: Volkan İstek

— KISA EĞİTİM İÇERİĞİ: Prosedürel programlama

  • Değişkenler (Variables)
  • Operatörler
  • if, if else, switch
  • Döngüler (For, while, do while)
  • Metodlar
  • Tek ve çok boyutlu diziler (Arrays)
— EĞİTİMİN AMACI: 
Hemen hemen her programlama dilinde desteklenen, en önemli programlama geliştirme metodolojilerinden biri olan Prosedürel programlamayı detaylı bir şekilde anlatmaktır. Bu eğitim bilgisayar mühendisliğinde ilk sınıfın ilk döneminde verilen genellikle programlamaya giriş diye adlandırılan dersle aynı içeriğe sahiptir. Nesne Yönelimli Programlama’yı içermez.
— KİMİN İÇİN UYGUN? 
Eğitim hiç programlama bilmeyenler için tasarlandı. Programlama temelleri ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor.  Temel bilgisayar bilgisine sahip olan herkes bu eğitime katılabilir.
— KİMİN İÇİN UYGUN DEĞİL? 
Başka bir programlama dilini bilip java öğrenmek isteyenler için uygun değildir.
NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Tarih belli değil
NE KADAR SÜRECEK?
Yaslaşık 16 hafta (4 aya yakın) sürecek ve toplam 48 saat eğitim alacaksınız.
NEREDE VERİLİYOR?
Online olarak internet üzerinden veriliyor. Evde bilgisayar başında eğitime katılabileceksiniz. Benim bilgisayarıma bağlanıp bir taraftan da benimle konuşabileceksiniz. Ayrıca eğitimler kaydedildiği için sonradan da izleyebileceksiniz.
— EĞİTİMİ TAMALAYINCA HANGİ SEVİYEDE OLACAKSINIZ? 
Eğitimi tamamlayınca hangi seviyede olacaksınız? 250 den fazla ödev yapıp temel programlamayı iyice oturtmuş olacaksınız.
— DEVAMINDA ALINMASI TAVSİYE EDLEN EĞİTİMLER:  
java ile NYP ve sonrasında da Java ile uygulama geliştirme eğitimi almanızı tavsiye ederim. Bu şekilde tecrübesiz (junior) java programcısı olarak iş başvurusu yapabilecek seviyeye gelmiş olacaksınız.
— NASIL KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ? 
Doğancan’a whatsapp dan ulaşıp kayıt yaptırabilirsiniz tel no: +380 96 311 0925 veya aşağıdaki formu doldurursanız Doğancan size ulaşacaktır 🙂
— EĞİTİMDEN AYRILMA ŞARTLARI
Eğitimden ayrılma şartları insani olsun istedik. Sonuçta dünyanın binbir türlü hali var. Şartlara bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.
— EĞİTİM ÜCRETİ NE KADAR?

Kurs açılacağı zaman belirtilecektir