Merhaba 🙂

2006’dan bu yana Java ile yazılım geliştiriyorum. Profesyonel olarak çalıştığım dönemde yıllarca Takım Liderliği ve Müdür Yardımcılığı da yaptım. 2012’den bu yana da Java eğitimleri veriyorum. Aynı zamanda firmalara Java yazılım ekibi kurmak ve yönetmek konusunda danışmanlık da yapıyorum.

Bu işi severek yapıyorum ve sadece keyifle çalışabileceğim ve bir seviyeye ulaştırabileceğim öğrencilerle çalışıyorum. Her öğrencimle tek tek ilgileniyorum. Çok iyi yorumlar almamın sebebi bu 😀 Fayda üretemeyeceğimi düşündüğüm öğrencilere bunun nedenini detaylı bir şekilde açıklıyorum ve eğitim vermiyorum.

Eğitim verdiğim öğrencilerin gittiği üniversitelerden bazıları:

Yurt dışı:  UC Berkeley,, University of Chicago (UChicago), Technical University of Berlin (TU Berlin), Yale University, Stanford University, University of Pennsylvania (Upenn), Technical University of Munich (TUM), San Francisco State University, IDC Herzliya Private University, Vienna University of Technology (TU Wien), University of Vienna, KTH Royal Institute of Technology in Stockholm, University of Vienna, RMIT University, Purdue University, The University of Edinburgh, University of Bedfordshire, Malmö Högskolan (Malmö Universitesi İsveç), Delft University of Technology (TU Delft), Eindhoven University of Technology, FH Technikum Wien, Freie Universität Berlin,

Yurt içi: Boğaziçi, Bilkent, ODTÜ, Galatasaray, Koç , Sabancı, Yeditepe, Bahçeşehir, Işık, Özyeğin, Bilgi, Marmara, İTÜ, İzmir Yüksek Teknoloji, Sakarya, Kadir Has, Doğuş …

Lise: Robert, Üsküdar Amerikan, Kabataş Erkek, Özel Alman, St. Georg Avusturya, Saint-Joseph, Modafen …

Ayrıca: Boğaziçi, Bilgi, Doğuş ve Beykent Üniveritelerinin bilgisayar külüplerinden gelen teklif üzerine atölyeler ve eğitimler verdim

Detaylı Bilgi

Başlangıç olarak ücretsiz bir ders yapıyorum. Bu derste öğrencinin yazılım bilgisine, hangi seviyede Java öğrenmesi gerektiğine ve nasıl bir yol izleyeceğimize birlikte karar veriyoruz. Ayrıca yazılım ve Java ile ilgili kavramları da detaylı bir şekilde açıklıyorum. Öğrenci bu ders sonucunda derslere devam etmek ve herhangi bir ücret ödemek zorunda değil.

Bütün özel dersleri ve eğitimleri internet üzerinden veriyorum. Skype, Team Viewer ve GoToMeeting kullanıyorum. Bu şekilde hangi şehirde ve ülkede olursanız olun, kendi evinizden bütün derslere ve eğitimlere katılabiliyorsunuz, trafikte zaman kaybetmiyoruz. Ayrıca dersleri kayıt edip tekrar izleme imkanınız oluyor.

Özel ders saat ücreti 360 TL dir. Dersler genelde haftada 1 veya 1,5 saat şeklinde işlenmektedir.

Ayrıca hafta içi gündüz ders yoğunluğundan dolayı hafta içi akşam ve hafta sonları ders vermemiyorum. İsterseniz eğitimlere katılabilirsiniz. Yan taraftaki “BİZDEN HABER ALMAK İÇİN” kısmına mail adresinizi girerseniz, eğitim açılmadan önce haber vermek için mail gönderirim 🙂 Mobilden geldiyseniz bu bölüm aşağıda yer alıyor.

Anlatmayı sevdiğim konular:

  •  Data structure ve algoritma çalışmak
  • Artificial Intelligence, Machine Learning, Natural Language Processing ve Computer Vision çalışmak
  • Piyasaya java programcısı yetiştirmek. Spring ile uygulama geliştirmek. (Spring boot, data, rest, MVC Thymleaf, JPA, Hibernate, Servlet, JDBC, Maven, GIT)
  • Thread programing ve Socket programing anlatmak
  • Keyifli gözüken bitirme tezi, yüksek lisan tezi ya da doktora tezlerinde birlikte çalışmak
  • Racket, Ocaml, Heskell ve Scala gibi dünya tatlısı fonksiyonel programlama dilleriyle çalışmayı da çok seviyorum

Sevmediğim yada sıkıldığım için yapmadığım işler:

  • Ücret karşılığı ödev ve tez yazmak,
  • Javayı / programlamayı sevmeyen, sınavdan kısa bir süre önce ders almak isteyen öğrencilerle çalışmak
  • Sinavlara yerinize kesinlikle girmiyorum
  • Artık temel java eğitimi vermiyorum. Bunun için udemy deki videolarıma bakabilirsiniz.

Hakkımda detaylı bilgiyi hakkımda bölümünden bulabilirsiniz.

Ozelders.com da öğrencilerimin verdikleri yorumlara buradan ulaşabilirsiniz:
ozelders.com yada udemy.com/user/volkanistek den ulaşabilirsiniz.